رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی اعضا
باسلام.
دوستان عزیزی که وارد سایت شدند میتونن تواین تاپیک خودشونو معرفی کنن.
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amir110011 ، silentroad ، Hossein ، mehrdad_1364 ، بهمن ، shirazrc ، 9RC
خب اولین نفر انگار خودممAngel
با سلام من امیر هستم 6 یا 7 ساله مدل کار میکنم و فقط تو کار هلیم از دوکانال شروع کردم تا الان که همه هلیام نابود شدن:Dو اکثرا
فروخته شدن و فعلا میخوام یکدونه e_razor titan v3 بگیرم و دارای یک کیت گائویی هم هستم که سالمه هر کی خواست بگه فروشنده ام:Dممنون از امین جان انجمن خوب از آب در اومده و از آقا رضای گل که این انجمنو به من معرفی کردRolleyes
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، moh_norouzian ، Hossein ، mehrdad_1364 ، بهمن ، shirazrc ، 9RC
آقا امیر خوش آمدی.. انشاءا... زودتر یه هلی خوب تهیه کنی و فیلم پرواز رو برامون اینجا بزاری.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amir110011 ، amin2904 ، Hossein ، mehrdad_1364 ، بهمن ، shirazrc ، 9RC
سلام سعید پورهاشمی هستم ساکن شیراز و هواپیما کار میکنم
تبریک عرض میکنم بابت راه اندازی سایت و آرزوی موفقیت براتون دارم.سال نو مبارک
پاسخ }}
آقای پورهاشمی خوش آمدید به انجمن.
موفق باشید.
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

پاسخ }}
سپاس شده توسط: Hossein ، saeed ، amir110011 ، mehrdad_1364 ، بهمن ، shirazrc ، 9RC
سلام
حسین بستاوند هستم از شیراز ، هواپیما کار میکنم فعلآ فقط آموزش میدم و از اینکه این انجمن هم شروع بکار کرده خوشحالم ، کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم ، از مدیران سایت هم تشکر میکنم امیدوارم موفق باشید .Heart عید همه مبارک.
امیر آقا اینجا هم ولت نمیکنم .
پاسخ }}
حسین آقا خوش اومدید.
قدم به دیدگان ماگذاشتید.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: saeed ، Hossein ، amir110011 ، mehrdad_1364 ، بهمن ، shirazrc ، 9RC
سلام امین آقا
خدا چشمتونو نگه داره ، این حرفهارو نزنید ، امیدوارم با کمک استاد نوروزیان بتونید کمکی به بچه های بالای کشور بکنید ما هم اگر در حد سواد ویا تجربمون هرچند کمه درخدمتتونیم .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، amir110011 ، بهمن ، پیمان شاهنگیان
(1-1-1391, 12:07 عصر)Hossein نوشته: سلام
حسین بستاوند هستم از شیراز ، هواپیما کار میکنم فعلآ فقط آموزش میدم و از اینکه این انجمن هم شروع بکار کرده خوشحالم ، کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم ، از مدیران سایت هم تشکر میکنم امیدوارم موفق باشید .Heart عید همه مبارک.
امیر آقا اینجا هم ولت نمیکنم .

استاد بستاوند عزیز خوش آمدید .افتخار همکاری با جنابعالی در این سایت نعمتی است برای من و مطمئن هستم که در پیشرفت سایت تاثیر گذار خواهد بود.
قابل توجه کاربران عزیز.. با اینکه می دانم استاد بستاوند نیاز به معرفی ندارند اما برای آن دسته از کاربرانی که بتازگی به دنیای مدل وارد شدند میگویم که ایشان از استادان قدیمی و طراز اول مدل و پرواز در ایران هستند و همچنین جزو مدیران اصلی سایت آر30 میباشند. از وجود خیر ایشان استفاده کنید.
پاسخ }}
(1-1-1391, 03:16 صبح)saeed نوشته: سلام سعید پورهاشمی هستم ساکن شیراز و هواپیما کار میکنم
تبریک عرض میکنم بابت راه اندازی سایت و آرزوی موفقیت براتون دارم.سال نو مبارک

جناب پورهاشمی به سایت خوش آمدی. من نیز سال جدید را به شما تبریگ میگویم. موفق باشید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amir110011 ، بهمن ، shirazrc

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان