رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بدنه هواپیما
ساخت بدنه هواپیمای مدل

براي ساخت بدنه هواپيماي مدل مي توان از مواد مختلفي استفاده كرد كه در زير معرفي مي شوند.
الف ـ فوم هاي رنگي : این فوم ها رو می تونید در تهران بیشتر از لوازم التحریر فروشی های روبروی دانشگاه تهران و به خصوص پاساژ فروزنده بخرید كه در رنگ هاي مختلف و ضخامت از ۲mm تا 10mm و در اندازه A3 می باشند، قيمت اين فوم ها نيز بازاي هر ميلي متر ۲۵۰ تومان ميباشد.

ب ـ ورقه هاي چوب بالسا : بالسا نوعي چوب فوق العاده سبك مي باشد كه درساخت هواپيماهاي مدل كاربرد زيادي دارد، ورقه هاي چوب بالسا را مي توانيد در تهران از همان محل معرفي شده و به قيمت 2 تا 3 هزار تومان خريداري كنيد. ابعاد اين ورقه ها معمولا ۱ متر در 1۰ سانتي متر و در ضخامت هاي مختلف مي باشند.

[url=http://njavan.com/forum/redirector.php?url=http%3A%2F%2Fimc.blogfa.com%2Fpost-27.aspx][/url]
به نظر من استفاده از فوم با ضخامت 5mm بهتره چون راحت با يه تيغه كاتر و يا فوم كاتر حرارتي بريده ميشه و سبكتر هم هست و براي ساخت مدل هاي سبك مناسبتره، براي چسباندن قطعات بريده شده ميبايست فقط از چسب مخصوص فوم استفاده كنيد كه براحتي قابل تهيه است همچنين از سمباده خيلي نرم مي تونيد براي صاف كردن لبه سطوح كار استفاده كنيد.

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد .
پاسخ }}
عکس ها معلوم نیستن.
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
سپاس شده توسط: rezapk
(3-15-1391, 06:07 عصر)amin2904 نوشته: عکس ها معلوم نیستن.
چرا اقا همه معلومن شاید باسه شما اینجوره.297
پاسخ }}
من هم عکس ها رو نمی بینم.
پاسخ }}
اقا 3 تا عکس هست اولی فوم هست و دومی هم چوب بالسا هست و سومی هم انواع چسب و کاتر هست شما این ها رو نمیبینید.297والا من هم مشکل رو نمیدونم چون باسه خودم عکس ها هستن.297
پاسخ }}
بی زحمت توسایت (همینجا)آپ کن تا برای همیشه اینجا بمونه.
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
امین اقا درستش کرد.4xvim2p
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، Bahramian ، rezapk
سلام دوست عزيز نقشه‌اي از هواپيماي کشي داريد؟
کش مخصوص آن را کجا بايد تهيه کنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، rezapk
سلام
نقشه ندارم..اما این 2 تا تصویر خدمت شما.. از روی همون میتونی اندازه حدودی رو بدست بیاری.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: Bahramian ، amin2904 ، rezapk ، m_ghassemi
(11-20-1391, 09:26 عصر)moh_norouzian نوشته: سلام
نقشه ندارم..اما این 2 تا تصویر خدمت شما.. از روی همون میتونی اندازه حدودی رو بدست بیاری.

یادش بخیر ... دهه 60 تو نمایشگاه هوایی جنب اکباتان هر کیتی 40 تومان بود.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: پیمان شاهنگیان ، Bahramian ، moh_norouzian

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان