رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرچه میخواهی بگو
سلام.
این تاپیک اشتباها حذف شده بود وخواستم بک آپ وبرگردونم دیدم چندتااز پست های اخیر مربوط به خرید وفروش و... حذف میشن گفتم ارزششو نداره تاپیکشو دوباره زدم.
موفق باشید.
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
سلام
ببخشید سئوال داشتم گفتم حیفه سایت رو سنگینتر بکنم و تایپیک بزنم
سئوالم در حد بچه 6 ساله هستش
اسم یا اصطلاح این قطعه رو میخواستم بدونم چیه :D
[عکس: csi1f3dfuiu0l0t4p1z.jpg]
[عکس: mojtabam2.png]
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
هد سروو،سرسروو،ماس ماسک
هرچی میخوای بهش بگو. :D
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

پاسخ }}
دوستان عزیز با این جمعه ,سومین هفته ای بود که از دیدار شما محروم بودم امیدوارم هفته آینده بتونم سر زمین با شما و در کنارتان باشم.
منتظر عکسهای شما هستم.
عشق است در آسمان پریدن    در حلقه عاشقان مستانه رسیدن

[عکس: 1760fa8412e5647e1.jpg]

پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian
جمعه 91/5/27 فقط 4 نفر سر زمین بودیم.
جناب قاسمی و آقای صابری و من ویکی از دوستان قدیمی که من هنوز اسم ایشون رو نمیدونم.
ساعت 8 سر زمین بودیم و تقریبا 1 برگشتیم.
بیشتر با هلیکوپتر جدید آقای صابری مشغول بودیم و ایشون باهاش 2 تا پرواز داشت. در ضمن امروز با بلت چند تا رول زد که خیلی جالب بود.
آقای قاسمی هم طبق معمول پروازهای زیبائی داشتند که لذت بردیم.
هلی من امروز سر ناسازگاری داشت و هر کاری کردم تراکیینگ بلید ها گرفته نمیشد ولازم بود فیترینگ شفت بازدید بشه که من تو این گرما حوصله این کار رو نداشتم و گذاشتم برای خونه.
در عوض رفتم سراغ هواپیمای فومی دوباله خودم که امروز خیلی پروازش بهم لذت داد. چند تا رول و اینورت هم باهاش رفتم که اصلا به قیافه اش نمیومد بتونه از این کارها بکنه.. ولی خیلی خوب شده و پروازی عالی داره..ممکنه وسوسه بشم یه بزرگتر هم بسازم.
2 تا فیلم از پرواز جناب قاسمی و هواپیمای فومی گرفتیم که بزودی میزارم. عکس نگرفتم و اگه هم میگرفتم نمیزاشتم تا شما باشین دیگه ما رو سر زمین تنها نزارین.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: پیمان شاهنگیان ، AKORC
ای بابا......
ما که دیدار شما محروم هستیم حداقل از دیدار تصویرتون ما رو بی بهره نگذارید استاد.....Cowboypistol
خوشحالم که بهتون خوش گذشت حضور شما رو به گروه پرواز هواپیما هم گرامی میدارم.اگه اینبار میخواهید هواپیما بسازید روی بال زیر کار کنید چون پرواز بسیار لذت بخشی خواهد داشت.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian
جناب شاهنگیان عکس نگرفتم.. چون این هلی خیلی منو اذیت کرد و حواسم پیش اون بود و یادم رفت..
در مورد هواپیما هم این بال زیر رو قبلا ساختم که همه چیزش کامله فقط وقت نکردم موتور رو سوار کنم. انشاء ال.. تو چند هفته آینده میارم خدمت شما دستبوسی.
در مورد زمین هم یادم رفت بگم که اگر چه نسبت به چند هفته قبل صافتر شده ولی سنگ زیاد داره و خیلی هم خاک بلند میشه.. بهرحال اصلا برای هواپیماهای کوچکی مثل دوباله من خوب نیست.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، پیمان شاهنگیان ، AKORC
بسیار عالی هست فکر میکنم موتور 46 برایش کافی باشه.
در هر صورت اگر کمکی از دستم بر بیاد در خدمت هستم.

پاسخ }}
سپاس شده توسط:
خدمت از ماست.. من اینو برای الکتریک ست اپ کردم.موتور هم براش خریدیم.فقط یه نصف روز وقت لازمه که آماده شه وبعدش هم دست شما رو می بوسه تا تیون بشه برای پرواز اول.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: پیمان شاهنگیان
آقای شاهنگیان بیخیال.
منم 2ماهه دارم حرص میخورم میگم مهندس بیاریدش سرزمین.2ماهه بهونه موتور وصل کردن رو دارن.
فکر کنم بیشتر به خاطر اون خاب پسرشیطونه میترسن بیارنش که یه بار کرش نکنه :D

پاسخ }}
سپاس شده توسط: AKORC

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان