رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساخت اسپيد کنترل موتور براش
(5-19-1392, 11:54 صبح)su-47 نوشته: سلام دوست عزیز منظورم یه اسپید کنترل حرفه ای هستش

بدون تعارف عرض کنم خدمت شما. که ساخت اسپید حرفه ای کاری در سطح کارخانه است.. و مقدمات و تجهیزات خاص خود را میخواهد که در اندازه های یک کارگاه کوچک قابل اجرا نیست واگر هم اجرا شود.. قیمتی چند برابر اسپید های موجود در بازار پیدا خواهد کرد..
در سطح کارگاه های کوچک میشود اسپیدی خوب اما با مشخصات متوسط ساخت.. این شیوه طراحی وساخت فقط برای منظور های خاص قابل توجیه هست .
پاسخ }}
ممنونم از  شما
پاسخ }}
سپاس شده توسط: rezapk ، amin2904 ، m_ghassemi ، moh_norouzian ، emad kh ، A_dehghan ، smaeil_m
من تونستم یه مدار ترکیبی از چند تا ترانزیستور برای افزایش آمپر طراحی کنم اگه میخواین بزارمش
پاسخ }}
سپاس شده توسط: m_ghassemi ، moh_norouzian ، amin2904 ، emad kh ، A_dehghan ، smaeil_m
(5-24-1392, 11:37 عصر)su-47 نوشته: من تونستم یه مدار ترکیبی از چند تا ترانزیستور برای افزایش آمپر طراحی کنم اگه میخواین بزارمش

بله ممنون میشیم طرح شما رو ببینیم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: m_ghassemi ، amin2904 ، emad kh ، A_dehghan ، rezapk ، smaeil_m ، بهمن
تا چند امپر میشه ساخت
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، amin2904 ، rezapk
(6-28-1392, 11:29 عصر)Farshad Maleki نوشته: تا چند امپر میشه ساخت

آمپر خروجی محدودیت نداره و بستگی به ترانزیستورهای بخش خروجی و نوع ترکیب بندی آن میتوان آمپرهای بالائی داشت..اما وقتی صحبت از آمپرهای بالا میشود باید توجه داشت که ترکیب های بهتر و دقیقتری از قطعات لازم است که مدار پیشنهادی من فاقد آن نوع ترکیب بندی است.. بنابراین توصیه میکنم برای آمپراژ بالاتر بدنبال مدار مناسب با ان باشید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، m_ghassemi ، rezapk ، smaeil_m ، بهمن
سلام.
ببخشید یه اسپید کنترل خوب و قوی
قیمتش چنده؟
حدودا
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
دوست عزیز لطفا سوالاتتون رو تو بخش های مربوطه بپرسید(مثل هرچه میخواهی بگو و...)

از 15.000 تومن شروع میشه تا 500.000 تومن
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، smaeil_m ، بهمن
سلام من این مدار رو درست کردم ولی به محض اینکه باتری را وصل می کنم موتور شروع به کار می کند و دور موتور تغییر نمی کند
پاسخ }}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان