رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قایق دست ساز
با سلام
این قایق رو حدود 14 سال پیش ساختم با رادیوی 4 کانال با برد 40 متر! باتری اصلی Lead asid 6V 4AH

فایل‌های پیوست تصاویر بندانگشتی

پاسخ }}
خیلی جالبه.
وزنش چقدردراومد؟
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
سپاس شده توسط: bebpraab
(11-25-1391, 11:48 صبح)chavoshian.a نوشته: با سلام
این قایق رو حدود 14 سال پیش ساختم با رادیوی 4 کانال با برد 40 متر! باتری اصلی Lead asid 6V 4AH
سلام
بسیار عالی.. این قایق رو هنوز هم دارید یا عکس ها مربوط به گذشته است؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، bebpraab
جناب چاوشیان با اون امکانات کم همچین کاری شاهکار هست.......
یک سوال از شما دارم فکر میکنم شما یک جورهایی با ما فامیل باشید.
چون مادرم از از خانم چاوشیان که فکر میکنم والده شما باشد خیلی صحبت میکرد برامون.
فامیلی مادرم تفرج هست و موسی تفرج پدر بزرگم و حاج آقا انشائی (رحمت الله) از وابستگان مون هستند.
عشق است در آسمان پریدن    در حلقه عاشقان مستانه رسیدن

[عکس: 1760fa8412e5647e1.jpg]

پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، amin2904 ، bebpraab
(11-25-1391, 06:43 عصر)moh_norouzian نوشته:
(11-25-1391, 11:48 صبح)chavoshian.a نوشته: با سلام

سلام
بسیار عالی.. این قایق رو هنوز هم دارید یا عکس ها مربوط به گذشته است؟

با سلام
متشکر... اون موقع دوربین دیجیتال هنوز رایج نبود این عکس ها تقریبا جدید هستن
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian
(11-26-1391, 01:40 صبح)پیمان شاهنگیان نوشته: جناب چاوشیان با اون امکانات کم همچین کاری شاهکار هست.......
یک سوال از شما دارم فکر میکنم شما یک جورهایی با ما فامیل باشید.
چون مادرم از از خانم چاوشیان که فکر میکنم والده شما باشد خیلی صحبت میکرد برامون.
فامیلی مادرم تفرج هست و موسی تفرج پدر بزرگم و حاج آقا انشائی (رحمت الله) از وابستگان مون هستند.

با سلام
آقای شاهنگیان نظر لطف شماست .... حاج آقا انشایی پسر عمه پدر بزرگم محسن چاوشیان بودند . فکر می کنم از سمت پدری یک نسبت هایی پیدا بشه ؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: پیمان شاهنگیان ، moh_norouzian ، bebpraab
آقای چاوشیان برای سکان از سرو استفاده کردند (کردید) یا بصورت ابتکاری از موتور براش؟[img]/images/smilies/sheklak/297.gif[/img]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: bebpraab

(8-18-1393, 01:40 صبح)'arashmojtaba' نوشته: آقای چاوشیان برای سکان از سرو استفاده کردند (کردید) یا بصورت ابتکاری از موتور براش؟[img]/images/smilies/sheklak/297.gif[/img]

اینطور که از عکس معلومه.. بخشی از یک دستگاه مثل سی درایو کهنه و یا چیزی شبیه به اون را برای سکان استفاده کرده اند و موتور هم بوسیله تسمه به پروانه وصل میشه.. کلا ین بخش ها ابتکاری هست .
پاسخ }}
سپاس شده توسط: Sohrab ghareh daghi ، عارف ، arashmojtaba ، bebpraab

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان