نظرسنجی: آیا بابرگزاری همایش سالانه مدل در استان گیلان موافقید؟درصورت موافقت کدام زمین پرواز را پیشنهاد میدهید؟
موافقم
مخالفم
جاده جیرده
پیربازار
[نمایش نتایج]

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش سالانه مدل دراستان گیلان
سلام
خوب اکثر دوستان خبر دارن ما پارسال هم همایشی تو زمین پرواز جاده جیرده داشتیم خیلی هم عالی برگزار شده بود.
این تاپیک رو زدم برای هماهنگی و ببینیم دوستان علاقه ای به این کار دارن یا خیر.
میتونیم هم مثل سال پیش تو زمین جاده جیردمون همایش رو بزاریم هم تو زمین پیر بازار.حالا ببینیم تصمیم دوستان چیه.
برای اطلاع رسانی بنده سامانه پیامکی دارم اون به پای من.
برای تدارکات و... هم انشاا.. بعداز تصمیم گیری برنامه ریزی میکنیم.
فعلا 1ماهی فرصت داریم به دلیل ماه رمضون تا برنامه ریزی و... رو به حال فرصت انجام بدیم.
از دوستان خواهشمندم تو نظرسنجی هم شرکت کنند[img]/images/smilies/sheklak/thankyou.gif[/img].حتما نظراتتون روهم تو این تاپیک بگید.
*میتونید در نظرسنجی 2مورد روهم انتخاب کنید*
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
امین جان من با همایش به اون صورت قبل زیاد موافق نیستم....
بقول معروف اول باید بمونیم نتیجه همایش پارسال مشخص بشه تا رو همایش بعدی کار کنیم......
در ضمن ما خودمون سر زمین هر هفته همایش داریم منتها بجای چند مسئول چند دوست معقول داریم و واقعیتش من دوستان معقول
را به چند مسئول بی.......ترجیح میدهم.....
عشق است در آسمان پریدن    در حلقه عاشقان مستانه رسیدن

[عکس: 1760fa8412e5647e1.jpg]

پاسخ }}
سپاس شده توسط: rezapk ، amin2904 ، m_ghassemi ، بهمن ، moh_norouzian ، maziar
بله درسته هنوز جوابی از همایش پارسال ندیدیم که مور قبول واقع شده باشه نه حرکتی کردن ونه توجهی به این ورزش[img]/images/smilies/sheklak/263cylj.gif[/img]
My Car =baja 5b--baja 5t--Erevo-vorza--mfr-inferno GT2--inferno Us sport/summit/savage4.6/savage 5.9/savage fulx//Himoto//jato3.3

فقط فقط ماشین مدل
پاسخ }}
منم اون همایش مد نظرم نیست.همایش فقط برای خودنمایی بود.
فقط برای جمع شدن خودمون هست.
یک همایش سالانه باشه برای جمع شدن دوباره دوستان دور هم.البته تعدادمون خداروشکر خیلی بالاست وبه قول شما الان هرهفته همایش داریم اما هنوز چیزی که میخوایم رو بدست نیاوردیم.
یه سری از دوستان وپیشکسوتان زمینمون هنوز نیومدن پیشمون.باید پیداشون کنیم ویادی ازشون بکنیم.مثل آقای واله و آقا روزبه ،آق دکترمون،برادران طلائی و... دوستان علاقمند به مدل.
فوقش فقط بنده آقای هندی رو بیارم.[img]/images/smilies/sheklak/rose.gif[/img]
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

پاسخ }}
خودنمائی!!!!!!!!!!!!!!
امین از کلامات استفاده زیبا و مناسبی نمیکنی......!!!!!!
روزبه که تازه داماد شده و به اومدنش حالا حالا ها امیدی نیست.......
مازیار هم مسائل کاری رو به RC ترجیح میده که البته اشتباه هست چون چند ساعت حضور سر زمین آنچنان فرد رو شارژ میکنه
که یک هفته با انرژی کافی میتونه با مسائل کاری روبرو بشه......

پاسخ }}
سپاس شده توسط: m_ghassemi ، amin2904 ، بهمن ، moh_norouzian ، maziar
آره آقای شاهنگیان.اون همایش به نظرم فقط برای خودی نشون دادن به مسئولین بود.هیچ نتیجه ای هم نگرفتیم.
البته نمیگم اینکاررو نکنیم ،بکنیم اما هدفمون نباید فقط اون باشه.هدف اینه سالی 1بار همه دور هم جمع بشیم.اگر یادتون باشه تواون همایش اصلا ازاینکه کنار هم هستیم و... جمع شدیم دورهم لذت نبردیم.فقط فکرمون مشغول این بود اینا کی میان،چی میگن،چیکار میکنن و...
باید وحدت بین گیلانی هارو نشون بدیم که دیگه کسی حق نداشته باشه بگه گیلانی ها از هم پاشیده شدن.
 فکر میکنم الان شما برداشتتون اینه که همایش گزاشتن فقط برای جمع کردن مسئولینه که ازشون توقعاتمون رو بخوایم!!!درسته؟
من میگم همایش بزاریم که همه دور هم جمع بشیم.حتی از استان های دیگه هم مهمانانی داشته باشیم.

پاسخ }}
آدم از خوشحالی اشک تو چشاش جمع میشه........!!!!!!!!
خودمونیما چقدر مثل آقای من متن مینویسی ........
آدم از 62 کلمه متوجه یکیش هم نمیشه...........!!!!!!!!!
بالاخره من نفهمیدیم باید این کار رو
بکنیم .......؟؟؟؟؟؟؟
یا که
نکنیم ......؟؟؟؟؟؟
ما که میدویم اینها که میاییند کیند......!!!!!!
برامون چه فرقی میکنه که چی چی میگند.........
مگه صد بار نگفتند.......
ولی چی کردند.......
فقط خوردند.......
البته حقمونو که عمراً کسی بتونه بخوره......!!!!!!!!
تو همایش من که لذت بردم.......
خدا رحم کرد که شما لذت نبردی.......
چون داشتی با ماشین چاه آرتیزین حفر میکردی........!!!!!!!!!
اگه لذت میبردی گمانم چاه نفت حفر میکردی.........
باز هم خدا رحم کرد اون چتر معروف رو سر مسئولین گذاشته بودیم.......
وگرنه رو سرشون باران نفت خام میریخت........
نه امین جان من برداشتم از همایش دیگر جمع کردن مسئولین نیست........
الان اونها باید دنبال جمعمون بیاند.......
نگرانی که میگند پاشیده شد......
پاشیده شد........
چی پاشیده شد؟؟؟؟؟؟؟
اگه به جمع 20-30 نفری ما میگند جمع پاشیده پس به جمع دو سه نفری خودشون باید گفت جمع شا شیده........!!!!! (با عرض پوزش)
امین جان بقول اون بلیط فروش استادیوم انزلی......
وا بده.....ول کن.....
بگذار ما کیفمونو بکنیم ......
که داریم
میکنیم .......

[img]/images/smilies/sheklak/cowboypistol.gif[/img]

پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، amin2904 ، maziar
(4-9-1392, 10:07 صبح)amin2904 نوشته: آره آقای شاهنگیان.اون همایش به نظرم فقط برای خودی نشون دادن به مسئولین بود.هیچ نتیجه ای هم نگرفتیم.
البته نمیگم اینکاررو نکنیم ،بکنیم اما هدفمون نباید فقط اون باشه.هدف اینه سالی 1بار همه دور هم جمع بشیم.اگر یادتون باشه تواون همایش اصلا ازاینکه کنار هم هستیم و... جمع شدیم دورهم لذت نبردیم.فقط فکرمون مشغول این بود اینا کی میان،چی میگن،چیکار میکنن و...
باید وحدت بین گیلانی هارو نشون بدیم که دیگه کسی حق نداشته باشه بگه گیلانی ها از هم پاشیده شدن.
 فکر میکنم الان شما برداشتتون اینه که همایش گزاشتن فقط برای جمع کردن مسئولینه که ازشون توقعاتمون رو بخوایم!!!درسته؟
من میگم همایش بزاریم که همه دور هم جمع بشیم.حتی از استان های دیگه هم مهمانانی داشته باشیم.

من با اصل همایش و جمع شدن دوستان به هر شکلی موافقم..اما چند نکته رو یادآوری میکنم.
اول اینکه موضوع ،زمین نمونده و یک گروه در این مورد درحال پیگیری هستند که بواسطه اینکه دوباره مشکلات و کارشکنی های پارسال پیش نیاد و زحمت برای بعضی خناسان نشه که تا وزارت ورزش برن، موضوعات تو صحن عمومی مطرح نمیشه تا نتیجه حاصل بشه.اگر هم کنید هست از جانب مسئولین هست که فکر میکنن قراره ما آدم بفرستیم ماه.. تا حالا بیش از 10 جلسه برگزار شده و بازهم برگزار خواهد شد.اگر کسی اطلاعات خواست تشریف بیاره سر زمین صحبت کنیم..
دوم اینکه بعضی از دوستان عزیز ، انتظار نتیجه گرفتن دارن ولی من بندرت دیدم کسی سر زمین بپرسه  ،کارها به کجا رسیده است ویا خودشون تمایل داشته باشن گوشه ای از کارها رو بگیرن و جلو ببرن.
سوم اینکه در مورد همایش و پیگیری موضوعات با همه صحبت شده و تقریبا کسی نیست که از موضوع بیخبر باشه.. اما اگر کسی پیگیر نیست و سر زمین هم نمیاد ،چه باید کرد.
من بشخصه ازهر کدام از دوستان قدیمی که ملاقات کردم خواستم در ارتباط باشه .. ولی تعدادی از دوستان بدلائل گرفتاری و کارهای شخصی نمیتونن بیان زمین و احتمالا تو همایش هم نمیتونن شرکت کنن.پس بهترین کار ممکنه اینه که در حال حاضر با همین تعداد افرادی که در دسترس هستند کار رو ادامه بدیم.
اگر کسی هم هست که انتظار داره ما زنگ بزنیم و گزارش پیشرفت کار بهشون بدیم ، بدون اینکه خودش پیگیر باشه.. میتونم عرض کنم که انتظار نابجائی است و چنین کاری نخواهد شد.
از طرف دیگه مطمئن هستم یه چند نفری هم خواهیم داشت که منتظر هستند با هر چیزی مخالفت کنن ویا هر وقت کاری جلو رفت ، ظاهر بشن. بنابراین:
من با اینکه با همایش و جمع شدن موافقم ، اما چنین چیزی رو خودم دنبال نمیکنم..بقول معروف سری که درد نمیکنه .... اما اگر شما تمایل دارید و میتونید دوستان رو جمع کنید و کارها رو خودتون دنبال میکنین.. من کمک خواهم بود.اما پیشنهاد میکنم ابتدا یکبار سعی کنید همه افراد گیلانی رو در یک روز ویکجا جمع کنید و اگر موفق شدید وعملی شد ؛ سپس از استان های دیگه دعوت کنیم...
شما در بخش مدیریت آر30 هم هستید و میدونید که پیشنهاد سفرهای بین استانی و مسابقات استانی رو من پارسال در اونجا هم مطرح کردم و توافقاتی هم بعمل اومد.. اما بنظرم میاد که جامعه مدل ایران هنوز با این برنامه ها فاصله زیادی داره و احتمال عملی کردن اونها هم خیلی ضعیفه..
مسئولین استانی ما هم که مثل وزارات ورزش ما یه چند سال دیگه طول میکشه تا توجیه بشن و یه نیم ساعتی به ما فکر کنن.بنابراین هر کاری که باید بشه را فقط خودمون باید انجام بدیم.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، پیمان شاهنگیان ، maziar
مهندس جان پس شما بااصل برگذاری همایش موافقید.
هدف از این همایش فقط جمع کردن تمام مدلر های گیلانی در یک روز خاص دور هم هست .
فکر میکنم همه قبول داشته باشید که فعلا برامون دعوت میهمانان از دیگر استان ها مقدور نیست.اگر خودشون خواستن تشریف بیارن قدم رو دیدگان ما میزارن.
اصلا فکر مسئولین رو از ذهنتون بیرون کنید.تنها کسی که میتونه به پیشرفت ما کمک کنه خودمون هستیم.
فقط یه همایش دوستانه داشته باشیم برای انسجام بخشیدن بیشتر بین مدلر های استان گیلان.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، پیمان شاهنگیان
موافقم.. و اگر شما واقعا به این کار ایمان دارید..باید یه دعوت عمومی داشته باشید .. به همه بگید بیان.. حتی اونهائی که با شما موافق نیستند.. تنها در این صورت هست که میتونیم بگیم کاری استانی انجام دادیم..این کار اگر بتونه همه رو یکجا جمع کنه و همه همصدا بشن و از این مصیبت این زمین و اون زمین ، این سایت واون سایت بیرون بیائیم ،کاری خواهد بود خیر ... بهرحال خود شما دنبال کنید...شیرینی و چائی اون روز با من.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، پیمان شاهنگیان

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان