رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش 3d studio max 2013
سلام به اساتید و دوستان خوبم
تصمیم گرفتم نرم افزار 3d studio max 2013 رو برای طراحی مدلاتون آموزش بدم
اگرچه این نرم افزار کاربرد های زیادی داره.. اما بنده به بخش هایی خواهم پرداخت که درصنعت مدل و طراحی  کاربرد داره
فقط و فقط قسمتهایی رو میگم که بدرد مدل بخوره که هم وقتتون گرفته نشه و هم به نیتتون برسید
تاپیک رو باز کردم و به زودی زود مطالب رو خواهم گذاشت امیدوارم بدردتون بخوره
با تشکر
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، emad kh ، amin2904 ، ferniko ، m_ghassemi ، bebpraab ، بهمن ، maysam ، 9RC ، ab.bb22
خوب ، کسانی که دوست دارن یاد بگیرن یه حلقه DVD نرم افزار رو تهیه و نصب  بفرمایند که درسمون رو شروع کنیم
اگر هم موقع نصب به مشکل بر خوردید سوال بفرمایید تا بنده کمکتون کنم چون نصبش یه خورده دردسر داره
درس اول رو شروع می کنیم

.pdf   درس اول.pdf (اندازه 746.31 KB / تعداد دانلود: 39)
پاسخ }}
سلام بر دوستان
(من این پست رو بعدا پاک میکنم که ترتیب این تاپیک بهم نخوره)
ضمن تشکر از جناب معصومی عزیز... به دوستان وکاربران عزیز خاطر نشان میکنم که جناب معصومی کار بزرگ و پر زحمتی را شروع کردند . آنچه که از اولین دانلود متوجه شدم ، این است که به سرانجام رساندن این تاپیک وقت زیادی از آقای معصومی خواهد خواهد برد... بنابراین از کلیه دوستان خواهشمندم که عنایت ویژه ای به این تاپیک داشته باشند و توصیه میکنم که این درس ها را دنبال کنند ...کار با این نرم افزار در همه جا و همه رشته ها،جایگاه معتبری داره و حالا که ایشون زحمت این کار را متقبل شده اند...پیگیری این تاپیک توسط کاربران میتواند مشوق ادامه کار از طرف ایشون باشد.[img]/images/smilies/sheklak/thankyou.gif[/img]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: smaeil_m ، ferniko ، emad kh ، amin2904 ، بهمن ، maysam ، bebpraab
ممنون مهندس نوروزیان
بنده خوشحال می شم برای دوستانم هر کاری که از پسش بتونم بر بیام انجام بدم
انشالله که بتونم ساده و خوب مطالب رو برسونم
به هر حال سعیم رو می کنم
پاسخ }}
سپاس شده توسط: ferniko ، emad kh ، amin2904 ، بهمن ، maysam
جلسه دوم تقدیم به همه دوستام

.pdf   جلسه دوم.pdf (اندازه 769.43 KB / تعداد دانلود: 23)
پاسخ }}
استاد معصومی ما منتظریما؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: smaeil_m ، moh_norouzian ، بهمن
استاد[img]/images/smilies/sheklak/263cylj.gif[/img]....
بی خیییییاااال.....
چشم حتما انجام وظیفه میکنم
چون دارم همه فایلهای pdf رو برای مدل طوری برنامه میچینم که برای همگان قابل فهم باشه ، با عکس انجامش می دم کمی وقت گیره و  مشغله کاری هم اجازه نمیده اما خیلی خوشحال شدم دیدم دوست دارین یاد بگیرین
حتما
پاسخ }}
جلسه سوم ، تقدیم به همه دوستانم

.pdf   جلسه سوم.pdf (اندازه 864.37 KB / تعداد دانلود: 34)
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، emad kh ، بهمن ، amin2904 ، maysam ، ferniko ، اسلامی
عالی بود اااااااستاااااااااااد[img]/images/smilies/sheklak/thankyou.gif[/img]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، smaeil_m ، moh_norouzian
اقای معصومی مال من ورژن پایین بود 2013رو خریدم نصب نمیشه چیکارش کنم؟
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، smaeil_m

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان