رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات انجمن
دوستان این تاپیک زده شد تااگر مشکلی درانجمن دیدید به ماخبر بدید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: moh_norouzian ، Hossein ، rezapk
با عرض سلام
سیستم اپلود عکسها مشکل دارد و من نمیتوانم بیش از یک عکس اپلود نمایم لطفا" راهنمایی فرمایید
با تشکر
پاسخ }}
ممنون رسیدگی میکنم.
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

*پيامبر خدا صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم*
پاسخ }}
سپاس شده توسط: Hossein ، rezapk ، moh_norouzian
راستش من دیروز یک ترای کردم ولی نتونستم عکس رو در سایز واقعی آپلود کنم الان یکبار دیگر امتحان میکنم.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: rezapk ، amin2904 ، moh_norouzian ، Hossein
ترای منظورتون try هستش؟من متوجه نشدم.
اگر سایز عکس هم بزرگ باشه توانجمن کاری کردم که عکس کوچیک(فکرکنم عرض 500)بشه ولینک بده.برای آپلود هم حداکثر حجم مجاز 500کیلوبایته.اگر بیشتربزارم حجم دیتابیس خیلی زیاد میشه.
مشکل قبلی روهم دارم هنوز روش کارمیکنم.
دانش گنجينه‏ هايى اسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است ؛ پس ، خدايتان رحمت كند ، بپرسيد ، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏يابند : پرسشگر ، پاسخگو ، شنونده و دوستدار آنان .

پاسخ }}
یک مشکل دیگه که تو انجمن من حداقل باهاش مواجه هستم دادن این پیغام هست زمانی که پست یا متنی رو آماده کردم
این پیغام ها همراه با متن میاد
[/highlight][/highlight][/highlight][/highlight]
[/highlight][/highlight][/highlight][/highlight][/highlight][/highlight][/highlight][/highlight][/highlight]
لطفا به این موضوع هم رسیدگی کنید با تشکر
پاسخ }}
سپاس شده توسط: Hossein ، moh_norouzian ، amin2904
(1-17-1391, 11:22 عصر)amin2904 نوشته: ترای منظورتون try هستش؟من متوجه نشدم.
اگر سایز عکس هم بزرگ باشه توانجمن کاری کردم که عکس کوچیک(فکرکنم عرض 500)بشه ولینک بده.برای آپلود هم حداکثر حجم مجاز 500کیلوبایته.اگر بیشتربزارم حجم دیتابیس خیلی زیاد میشه.
مشکل قبلی روهم دارم هنوز روش کارمیکنم.

منظورم از ترای ,سعی وتلاش بود آقا ادمین.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: silentroad ، amin2904
امین جان حتما به این موضوع رسیدگی کنید لطفا
ممنونRoseRoseRose
پاسخ }}
سپاس شده توسط: پیمان شاهنگیان ، rezapk
مرتضی جان من تاحالا با چنین چیزی مواجه نشدم.دوستان دیگه هم اگه مشکل داشتن بگن.
دوستان یه مشکل دیگه ای که سایت داره اینه که وقتی پستی رو نقل قول میکنیم کدودراول وآخرهرپست میاد.
دوستان فعلا درارسال بانقل قول این کد هارو دستی پاک کنن تا من درستش کنم.
مشکل دیگمون مشکل پلاگین آپلودر سایته که هنوز نتونستم چندتاییش کنم.هیچ کسی هم اون پلاگینو نداره.
متاسفانه زدن سایت ما همراه شد بااخراج کردن کاربران سایت مای بی بی ایران وبیشتر پلاگین هاهم پاک شدند.من شدیدا دنبال پلاگین نویس هاهستم تامشکلو حل کنم.
شانس نداریم که.
پیشاپیش از شما به خاطر مشکلات کوچیک پیش اومده توسایت عذز خواهی میکنم.

پاسخ }}
سپاس شده توسط: rezapk ، silentroad ، بهمن ، emad kh
بخدا اقایی تو والاThankyou
My Car =baja 5b--baja 5t--Erevo-vorza--mfr-inferno GT2--inferno Us sport/summit/savage4.6/savage 5.9/savage fulx//Himoto//jato3.3

فقط فقط ماشین مدل
پاسخ }}
سپاس شده توسط: silentroad ، amin2904

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان