رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید هلیکوتر
سلام طفا بگید این هلیکوپتر چطوریه بگیرم یا نه 
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store..._RTF_.html
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(8-22-1394, 08:56 عصر)mahdi127 نوشته: سلام طفا بگید این هلیکوپتر چطوریه بگیرم یا نه 
http://www.hobbyking.com/hobbyking/store..._RTF_.html

سلام
از نظر مشخصات یک هلیکوپتر رده متوسط هست ...اما مهمترین موضوع در مورد انتخاب هلی کوپتر ، تهیه قطعاتی است که بطور قطع بعدا مورد نیاز است...و چون این هلی در ایران ناشناخته است شما نمیتوانید قطعات یدکی مورد نیاز را در فروشگاه های آرسی ایران پیدا کنید و باید قطعات اون رو بازهم از خارج تهیه کنید.
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mahdi127 ، amin2904 ، Sohrab ghareh daghi
ممنون اقای نوروزیان 
راستش خرید این هلی رو از فکرم بیرون کردم یکی همین که میگید قطعاتش پیدا نمیشه یکی اینکه قیمتش با بودجه من نمیسازه 
من یه تیرکس 250 پیدا کردم همراه با باطری و کارتن و لوازم یدکی 550 تومن 
بدون رادیو هستش تا7 یا هشت رو دیگه خریداری میکنم دست دوم هست ولی یبار بیشتر پرونده نشده 
به نظرتون خودمم میتونم رادیو رو روش نصب کنم ؟؟ 
پاسخ }}
سپاس شده توسط:
(8-23-1394, 08:26 عصر)mahdi127 نوشته: ممنون اقای نوروزیان 
راستش خرید این هلی رو از فکرم بیرون کردم یکی همین که میگید قطعاتش پیدا نمیشه یکی اینکه قیمتش با بودجه من نمیسازه 
بدون رادیو هستش تا7 یا هشت رو دیگه خریداری میکنم دست دوم هست ولی یبار بیشتر پرونده نشده 

(8-23-1394, 08:26 عصر)mahdi127 نوشته: ممنون اقای نوروزیان 

سلام
راستش من نمیدونم شما در هدایت هلیکوپتر چقدر سابقه دارید .. اما بهتره  چند موضوع را یادآوری کنم.
اول اینکه هلی هرچی کوچکتر میشه هدایت آن مشکلتر خواهد بود. دید کمتری داره و به محض دور شدن از شما امکان اشتباه بیشتری در دیدن و تشخیص جهت آن خواهید داشت- استهلاک اون بیشتر و نیاز به تعمیرات بیشتری داره.. تنظیم اون سختره و در نهایت اگر خواستید بفروشید مشتری کمتری پیدا خواهید نمود.
در مورد این هلی که نام بردید باید قطعات همراه مثل ملخ- جایرو و سروو ها را نام ببرید تا بشه گفت ارزش خرید داره یا نه..
بله رادیو را میتونید خودتون وصل کنید اما تنظیم آن نیاز به تجربه داره..
ضمنا اگر تا بحال هلی 6 کانال پرواز ندادید و تجربه ای ندارید.. باید حداقل 2 ماه با سیمولاتور پرواز کنید وبعد در کنار یک نفر با تجربه پرواز رو شروع کنید...این موضوع بسیار مهم است... یادتون باشه اگر بدون تجربه پرواز این هلی رو از زمین بلند کنید قطعا قبل از 30 ثانیه کرش خواهد کرد... این موضوع را میتوانید در سایت های خارجی و فیلم های یو تیوپ نیز به کرارت ببینید. و از همه مهمتر اینکه هلی بسیار خطرناک هست حتی سایز 250... دست کم نگیرید.
مشخصات و عکس دقیق از هلی بزار تا بتونم بهتر جواب بدم.[img]/images/smilies/sheklak/rose.gif[/img]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: mahdi127 ، amin2904
من تا به حال با هلیکوپتر 4 کانال کار کردم و مشکلی نبوذده 
هلیکوپتر  اسمبل شده هست و اسم دقیق trex 250 se هست 
مشکلی نداره  گفته که سالمه و چند تا وسایل یدکی داره و سرو و اینا هم گفته شده که الین هست 
کارتن هم داره 
اصلن وقتی که من این هلیکوپتر رو بگیرم اگه بخوامم هم نمیتونم برم پرواز چون رادیو نداره 
البته میدونم که طبق گفته ی شما باید اول با سیمیلاتور کار کنم این کارو انجام میدم ولی امکانش نیست که یه استاد یا کسی کنارم باشه چون کسی کنارم نیست و اینجا هیچکس اصن از دنیای مدل سر در نمیاره اطراف تهران هستم 
عکسها ی این هلیکوپتر
باطری هم داره 
[عکس: kz90_812710224_103655.jpg][عکس: 5h03_812825438_97234.jpg][عکس: 92kf_814419294_73011.jpg][عکس: 9pc2_814436784_72559.jpg][عکس: 4sul_814438451_72810.jpg][عکس: 6oez_814702351_8807.jpg]
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904
سلام
در عکس های ارسالی جایرو دیده نمیشه و جای اون خالی هست...بپرسید اگر جایرو اصلی خود الین را دارد برای خرید اقدام کنید.
هدایت هلی 6 کانال با 4 کانال بسیار فرق میکند..اما برای تجربه اولیه خوب است...
فکر میکنم کلیه موارد را در پست های قبلی با شما درمیان گذاشتم..تصمصم با خودتان است. موفق باشید
پاسخ }}
سپاس شده توسط: amin2904 ، mahdi127
سلام ازش پرسدیم جایرو نداره بعد چند ماه خسته شدم دیگه انتخحاب اخر من همین 
قیمت 900 مدل keep oro 450 
دقیقا این هلی کپی تیرکس 450 هست دقیقا !! 
ینی وقتی خراب شد میشه قطعات تیرکس رو براش خرید 
راتدیو 6 کانال داره باطری داره سالم سالم اماذده پرواز 900 
اندازه 70 سانت طول 
لوازم یدکی ذاره برا تیرکسه که بهش میخوره به ارزش 300 تومن لوازم جانبی داره 
کیف الینیومی داره جمعه کلا هنه ی اینا 900 

پاسخ }}
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان